Hoci sa známe tváre väčšinou snažia vyzerať čo najlepšie, aj im sem-tam ujde. A, žiaľ, alebo, našťastie, sú pri tom aj fotografi. Na svete sú tak zábery, ktoré vás zaručene rozosmejú, no niektoré poriadne pobúria.

Barbara Bátorová, ktorá sa môže pochváliť tým, že bola milenkou multiotecka Borisa Kollára, sa v jednom z bratislavských podnikov poriadne odviazala. Na fotkách z roku 2014 sa zdá, že na párty len pri popíjaní džúsu nezostala. Ktovie, či by si ju Kollár vybral, keby ju videl v takejto paráde.

Aj v marci 2014 sa konala tradičná Jozefovica, ktorú vo veľkom štýle pravidelne organizuje znalec ženskej krásy Jozef Oklamčák. A o zábavu núdza rozhodne nebola… Na párty sa výborne zabávala aj manželka speváka Paľa Drapáka Janette Drapáková, ktorá z oslavy odchádzala neistým krokom. Nebyť Paľa, pád by ju neminul.

 

Samostatnú kategóriu si zaslúži modelka Michaela Gašparovičová, teraz známa ako Mia Bella. Takto to roztočila na jednej z Oklamčákových akcii. Fotografie, z ktorých bol vôbec problém vybrať tú najlepšiu – preto ich prikladáme viac, komentár nepotrebujú.

 

Rozpad manželstva kontroverznej modelky Agáty Prachařovej a bývalého porotcu ČSMT Jakuba Prachařa pred rokom naberal na obrátkach. Herec a moderátor sa totiž rozhodol, že žiaľ z rozvodu zaženie alkoholom. Svoju hladinku však neodhadol a v centre Prahy si koncom marca vyrobil strašnú hanbu. Bujarý výjazd sa pre neho skončil až o štvrtej ráno, pričom ledva odkráčal k vlastnému vozidlu. A to omočil

 

zdroj:pluska.sk

 

 

 

Pozri aj:   Moderátorka Superstar v centre pozornosti: Jasmina Alagič hviezdi a presne vie, v čom sú jej ženské tromfy!