Amerika je na nohách a to všetko vďaka tejto titulke.

Vyplnia sa túžby fanúšikov po celom svete? Americký magazín Star priniesol šokujúcu titulku, ktorá vzbudila nádeje na staronovú romancu. Vzťah Brada Pitta a Jennifer Aniston bol pre verejnosť dávnou minulosťou, no zdá sa, že teraz môže byť všetko inak.

Prvé ohlasy médií o tom, že tento pár by mohol mať priestor na to, aby znova nadobudol bývalú iskru sa objavili hneď po tom, čo pred takmer dvoma rokmi svoj rozvod ohlásili Brad a Angelina Jolie.

Jennifer však vtedy tvorila pár s Justinom Therouxom a nič nenasvedčovalo tomu, že by ňou správy o Bradovom rozvode čo i len pohli a niet sa čo čudovať. Jej vzťah s Justinom prekvital a kde-tu sa objavovali informácie o možnej svadbe.

Situácia dostála iný smer v momente keď pred pár mesiacmi ohlásili svoj rozchod práve Jennifer a Justin. Verejnosť vtedy razom začala špekulovať o tom, že Brad a Jennifer teraz k sebe majú voľnú cestu, no ani jeden z nich tieto dohady nepotvrdil, Brad dokonca vyhlásil, že bude rok držať celibát.

Skalní fanúšikovia vzťahu Jennifer a Brada sa však nevzdávali a americký magazín Star svojou titulkou a správami o tom, že bývalí manželia sú znova spolu im nahral do karát. Zdroje tohto magazínu uvádzajú, že človekom, ktorý dal hercov znova dokopy má byť ich dlhoročný priateľ George Clooney a pár sa vraj intenzívne stretáva už vyše mesiaca.

Zatiaľ nevedno či sú zverejnené fotografie dôveryhodné alebo ide o fotomontáž či staršie obrázky spomínaného páru. Jedno je však isté – ak by sa títo dvaja dali znova dokopy, mali by slušnú základňu podporovateľov.

Zdroj : Diva .sk

 

Pozri aj:   Nela Pocisková očarila fanúšikov prvou snímkou s dcérkou Liankou: Mamička s bábätkom v náruči!