Je to pár dní, čo sa herečka Nela Pocisková dostala do vážnej situácie, keď bola nútená porodiť v aute. Všetko sa udialo veľmi rýchlo a budúci dvojnásobný otecko Filip Tůma nemal vôbec tušenie, čo sa deje s jeho partnerkou a kde sa nachádza. Dnes vie všetky detaily z dramatického dňa a podelil sa o to aj s fanúšikmi.

Obľúbená herečka priviedla na svet druhé dieťatko, dcérku Lianu na Veľkonočný pondelok. Miesto, kde prebiehal pôrod je rozhodne neštandardný, keďže Nela porodila v aute. Dôvodom bolo nesprávne rozhodnutie duly, ktorá zle odhadla kontrakcie. Našťastie však všetko dopadlo dobre a obe sú v poriadku.

V napätej chvíli bol v strese aj operný spevák, ktorý nevedel čo má robiť a ani kam má ísť. No medzitým mu už média gratulovali k prírastku do rodiny, čo ho zmiatlo ešte viac. Po návšteve svojej partnerky a jeho dcérky mal vo veciach omnoho viac jasno. ,,Pani (dula) volala so záchrannou službou a Nelka sama porodila, vybrala bábätko a dala si ho na seba. V tomto smere som na Nelku nesmierne hrdý. Je to levica. Zachránila naše dieťatko,” uviedol v rozhovore pre markizu.sk dvojnásobný otecko.

Pozri aj:   Darček, ktorý by si chcel otvoriť každý muž:Dara Rolins nafotila vianočnú kampaň,vyzerá božsky!