Je mladá, sexi, ambiciózna, fotila pre rôzne pánske magazíny a to vrátane magazínu Playboy! Hovoríme o slovenskej fotomodelke menom Mona Koma. Jej popularita narastá každým dňom. Rozhodli sme sa ju preto osloviť, aby nám priblížila jej kariéru ale aj súkromný život v exkluzívnom rozhovore, ktorý nájdete len na magazíne Grinder. Mona nám taktiež poskytla exkluzívne fotky, ktoré si môžete prezrieť v galérii alebo na našom instagrame. Prejdime však na rozhovor.

 

Ahoj, na začiatok by sme sa radi opýtali niečo, čo často zaujíma tvojich fanúšikov a to je tvoje meno a nejaké podrobnosti . Vieš sa predstaviť svojím fanúšikom, ktorí ťa ešte nepoznajú ?

Ahoj, moje meno je MONA KOMA
Vek: 26 rokov
Výška : 172cm
Váha : 60kg
Miery: 95 -67 -92
Prsia: (75E)
Pochádzam z Krupiny, stredné Slovensko.

IG: @monci666_playboy_fotomodel
FB: Monci666 Playboy Fotomodel
IG BEAUTY : @mua_mona_koma

 

Fanúšikov určite zaujíma aj tvoj vek. Vyzeráš nádherne, si mladá, no nie každý odhadne tvoj vek, koľko máš teda rokov ?

Momentálne o 2 mesiace oslavujem 27 rokov 🙂

Z tvojich sociálnych profilov sa dá vyčítať, že tvojou prácou je hlavne fotomodeling, vieš nám bližšie popísať tvoju prácu ? Kedy si s ňou začala a ako si sa k nej dostala, prípadne čomu sa ešte venuješ (pracovne) ?

Som vyučená kozmetička a profesionál make-up artist. Od 15 rokoch sa točím vo svete beauty kde patrí krása na prvé miesto! kde sa rieši vzhľad zdravá strava a životný štýl .
Tiež som sa venovala gogodance a pole dance. Milovala som zumbu alebo jumping ako šport. Od malička som túžila byt fotomodelka byt obklopená štábom ľudí čo sa o Vás starajú a fotiť pre magazíny. Zažiť ten neopísateľný pocit keď sa uvidím v časopise. Začala som fotiť až v 18 pretože som tužila po extravagantných fotkách , hneď prvé moje fotenie bolo topless. Keď som si časom urobila silikóny , otvorili sa mi brány a hneď som fotila do Playboy a iných panských magazínov…

MONA pre GRINDER

Máš nejaký sen týkajúci sa tvojej práce ? Kam by si to chcela dotiahnuť ?

Môj sen je byť na obálke Playboy v rôznych krajinách 🙂 skôr nemôžem umrieť! Tiež mať salón krásy a byť celkovo známa fotomodelka.

Tvoju postavu určite zachytilo už veľa fotografov, stalo sa ti počas fotenia niečo, na čo nerada spomínaš alebo naopak, nejaká vtipná situácia?

Keďže fotím skoro vždy nahá 😀 vtipných situácii nie je málo. Najhoršie je keď sa fotografom odkrví hlava (viete ako to myslím ) potom musím byť prísna a iniciatívna a napomínať ho nech pracuje na fotení a nemysli na hlúposti. Mňa za skoro 10 rokov fotenia už nič podobné nerozhodí…
Napr. veľmi milé bolo, keď som fotila v Santorini na pláži pri východe slnka (pravdaže nahá) a okolo behali dvaja svalnatí chlapi, pristavili sa a opýtali sa ma, či som pornohviezda :D, ja že nie len fotím do pánských magazínov 🙂 a oni si vypýtali selfie so mnou 😀 cute

Keď sa nevenuješ svojej práci, čo rada robíš vo svojom voľnom čase ?

Vo svojom voľnom čase rada spím 😀 hlavne cez deň, pretože ja v noci spať neviem, vtedy sa rada zabávam tancujem počúvam hudbu alebo doma robím nočné aktivity :D. Mám rada cestovanie a výlety, milujem prírodu a more, túžim vidieť ešte tak strašne veľa krásnych miest…

Tvoji fanúšikovia často píšu v komentároch o tvojej krásnej postave, vieš nám prezradiť prípadne poradiť fanúšičkám, čo by mali robiť aby mali postavu ako ty ?

Radiť ľudom v strave alebo športe je veľmi ťažké, pretože každý má inú genetiku, spaľovanie, každého baví iný typ športu, ale keď už chcú schudnúť, musia mať vyšší výdaj ako príjem, tak určite odporúčam kardio, je jedno aké a menej papať. Na spevnenie tela zas posilňovňu alebo rôzne cviky ktoré nájde už každý na nete. Ja to najradšej vymením za kvalitný sex a tanec 😀

Tvoje poprsie určite zaujme každého, kto sa na teba pozrie, vieš nám prezradiť či je to šikovnosť plastického chirurga alebo ti ich dopriala príroda ?

Už som prezradila vyššie, že som si dala urobiť prsia, vždy som túžila po veľkých prsiach a keď skončila puberta a očakávania neprišli neváhala som 🙂 chcela som maximum čo sa zmestilo a to je 545ml 🙂  som spokojná, neplánujem reoperáciu ak nebude časom nevyhnutná z estetického alebo zdravotného dôvodu.

Taktiež otázka hlavne pre mužskú časť tvojich fans. Máš priateľa alebo si vydatá ?

Vydatá ešte nie som a ani neplánujem a svoje súkromie by som si rada nechala pre seba 🙂

Ako dlho ste spolu ? Podporuje ťa v tvojej práci ?

Povedala by som to tak, že každý môj partner išiel do vzťahu s vedomím, aká som a čo milujem a po čom túžim v budúcnosti. To znamená že by som nebola s človekom čo ma brzdí alebo mi zakazuje to čo mňa napĺňa 🙂

Vieš nám opísať tvoj mužský ideál ? ako by mal vyzerať muž podľa tvojich predstáv ?

Mužsky ideál nemám, žila som už s rôznymi typmi chlapov. Pre mňa je najdôležitejšia duša, tí čo ma poznajú vedia svoje! Dôležite pre mňa je, ako sa ku mne správa, či si ma váži, akceptuje moje názory a potreby, vie mi byť oporou , musí mať rovnaký stýl humoru (byť rovnaký blázon a úchylák ), človek, ktorý by sa so mnou ani na opustenom ostrove nikdy nenudil <3
Na tele si prvé všímam oči a pery. Musí mať pohlaď čo ma desí a zároveň vzrušuj. Pery preferujem plnšie. Telo by malo byt mužsk, nepotrpím si na tehličky ( aj keď žiadnu ženu svaly neurazili 😀 ) ale stačí keď vidím že sa o seba stará a snaží sa aj páčiť !!!

Na záver by si fanúšikom mohla prezradiť nejakú zaujímavosť  tebe, nájde sa niečo také ?

Veľa ľudí netuší že som ľaváčka, že som polo-sirota od 11 rokov a niečo čo sa bude páčiť hlavne pánom, že som Bisexuálka.

Tvoji fans budú určite radi, že sa o tebe dozvedeli niečo zaujímavé o čom doteraz nevedeli. Ďakujeme ti za rozhovor a prajeme veľa úspechov nech to dotiahneš čo najďalej 🙂 

 

Sľúbené exkluzívne fotky Mony nájdeš v galérii nižšie 🙂

 

Ak sa Vám Mona Koma páči, nezabudnite jej dať follow na jej instagrame TU a taktiež ju budete často vidieť aj na našom instagrame TU spolu s ostanými novinkami!