Dlhé mesiace čakania na druhé dieťatko skončili včera popoludní. Speváčka a herečka Nela Pocisková (27) porodila svojmu partnerovi Filipovi Tůmovi (40) po synčekovi Hektorovi (1,5) vytúženú dcérku, ktorá dostala nezvyčajné meno.

Aj keď sa Nela na príchod dieťatka pripravovala naozaj svedomito pod dozorom laktačnej poradkyne a dávala si záležať aj nad výberom pôrodnice, osud to zariadil úplne inak. Podľa informácií Nového Času totiž speváčka a herečka nestihla prísť do pôrodnice a dcérku mala priviezť na svet priamo v aute za asistencie posádky zo sanitky. Chvíle ako vystrihnuté z akčného filmu tak prežívala celá rodina.

U Posiskovcov panuje obrovská radosť. Nela priviedla na svet svoje druhé dieťa, vysnívanú dcérku, ktorej dali meno Liana. „Miery vám nepoviem. Ak to bude Nelka chcieť niekedy povedať, nech povie ona sama. Dcérka sa volá Liana. Meno vyberala Nelka. Po tom, čo ja som vybral meno Hektor pre syna, Nelka zobrala voľbu do svojich rúk. A vybrala veľmi pekné meno,“ prezradil hrdý otecko Filip po tom, čo vyšiel spoza dverí oddelenia, kde strávia nasledujúcich pár dní jeho dva poklady.

Príchod jeho dcéry Liany na svet však sprevádzali dramatické chvíle. Nela sa počas tehotenstva spolieha na rady laktačnej poradkyne, s ktorou dokonca konzultovala aj výber pôrodnice. Napriek tomu, že syna Hektora porodila na prestížnej klinike, výber miesta pôrodu pre dcérku nechávala na poslednú chvíľu. Osud to však zariadil tak, že sa napokon Pocisková do nemocnice ani nestihla dostaviť. Podľa informácií Nového Času mala začať rodiť priamo v aute, ktoré ju viezlo do nemocnice. Podľa zdroja blízkeho rodine sme sa dozvedeli, že mala pri aute asistovať aj posádka zo sanitky, ktorá prišla na miesto.

Na otázku Nového Času, či je pravda, že Nela porodila v aute cestou do nemocnice, Filip odpovedal vyhýbavo. „Bolo to až nečakane rýchle, spontánne a isté podrobnosti si nechám nateraz pre seba. Môžem len povedať, že úplne som pri tom nebol. Ale dopadlo to dobre. Sanitka tam bola ihneď,“ prazradil Tuma a dodal: „Malinká je krásna, som šťastný, Nelka je silná žena a zaslúži si obdiv.“

Napriek tomu, že sa rodina na príchod druhého dieťatka do rodiny pripravovala dlhé mesiace, predsa len zostali všetci z rýchlosti, akou speváčka porodila, prekvapení. Do nemocnice sa za Nelou náhlili aj jej rodičia Milan a Ľudka Pociskovci, ktorí neskrývali radosť z nového prírastku do rodiny. ,,Maličká je nádherná, zdravá. Tešíme sa z tretieho vnúčaťa,“ priznal Novému Času Milan Pocisk, ktorého doplnila jeho manželka Ľudka: ,,Som najšťastnejší človek na svete. Je nádherná, rozkošná, najkrajšie dievča na svete.“ Nelu prišiel podporiť aj jej starší brat Milan, ktorý pracuje ako lekár v nemocnici, kde je momentálne Nela hospitalizovaná.

 

Pozri aj:   72-ročná Cher v spoločnosti: Sexi top a bozky s Meryl Streep!