Je to už takmer týždeň, čo jeden z najprominentnejších párov slovenského šoubiznisu oznámil svoj rozchod. Cesty speváčky Dary Rolins (45) a rapera Patrika Rytmusa Vrbovského (41) sa rozišli po siedmich rokoch.

Verejnosť už niekoľko dní špekuluje, čo bolo príčinou krachu ich dlhoročného vzťahu. Dokonca sa hovorí, že slovenská speváčka žijúca v Prahe si našla mladého milenca. Konkrétne malo ísť o Dávida Meszárosa, slovenského modela, ktorý sa objavil aj v jednom z klipov speváčky. Tieto správy však samotná Dara poprela.

Zdá sa však, že Dara by nejakému mladému milencovi prišla na chuť. Teda aspoň tak pôsobí správanie stále výborne vyzerajúcej matky 10-ročnej Laury. V poslednej dobe totiž Dara na sociálne siete pridáva čoraz odvážnejšie a obnaženejšie fotky než kedykoľvek predtým. Aj popisy k niektorým jej príspevkom sú plné erotiky. V podobnom duchu sa niesol aj jej polonahý veľkonočný príspevok, v ktorom vyšibaným ženám odkázala: “V prípade, že vás dnes chlapci vyšibali a vyoblievali, jak sa patrí, doporučujem vyzliecť ich a znárodniť im za trest ich vlastne oblečko:)”

45-ročná populárna speváčka tak očividne ešte do starého železa nepatrí a bezprostredne po rozchode má tie najhriešnejšie myšlienky.

Pozri aj:   Nela Pocisková očarila fanúšikov prvou snímkou s dcérkou Liankou: Mamička s bábätkom v náruči!