BRATISLAVA – Wau, to je pohľad! Hoci sa Dara Rolins (45) nedávno rozišla s raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským (41), do vankúša neplače, ani nepôsobí zničene. Práve naopak. Stále je rovnako krásna a sexi. Dokonca svoje zvodné krivky s radosťou aj naďalej vystavuje na obdiv. Dôkazom je aj jej nedávny záber, na ktorom je hore bez. Pozrite!

Vypracovaná postava a neutíchajúci sexepíl. Reč je o popovej dive Dare Rolins, ktorá sa o svoju dokonalú figúru pravidelne stará a výsledné sexi krivky si samozrejme nenecháva iba pre seba. Rada sa s nimi pochváli aj na sociálnej sieti. Tentoraz však okrem vyrysovanej postavy ukázala aj čosi navyše – a to odhalené prsia.

Na Instagrame zverejnila blondínka záber z príprav na Miss Slovensko, keď sa rozhodovala, čo si má obliecť. Mala na sebe iba modrú sukňu a vrchný diel jej chýbal. Takto polonahá a bez podprsenky zapózovala pre svojich fanúšikov, ktorí si tak mohli vychutnať obliny jej plných pŕs. Tie si totiž zakrývala iba rukami. Dara jednoducho vie, ako upútať pozornosť. Tento jej záber si vychutnalo už viac ako 21-tisíc fanúšikov. 

 zdroj : topky.sk
Pozri aj:   Páni, toto len tak nerozdýchate: Najkrajšia slovenská herečka ÚPLNE HOLÁ pred kamerami!