Speváčku Daru Rolins (45) skúša jedná životná rana za druhou. Na konci marca oznámila spolu s Patrikom prostredníctvom sociálnej siete krach ich 7-ročného vzťahu. Teraz sa dočkala azda najtvrdšieho odkazu jej kariéry. O čo presne ide?

Dara sa snaží žiť svoj život po rozchode s raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským úplne normálne, neizoluje sa a chodí na rôzne akcie a svoj účet na Instagrame pravidelne zaplavuje fotografiami zo súkromného i pracovného života. Pridáva fotky z prechádzok so svojou dcérou, či rôzne fotografie so svojimi najbližšími.

Na jednej z nedávnych snímok pózuje pri štýlovom automobile a ukazuje svoje sexi vypracované brucho.

Ľudia okamžite pozitívne komentovali jej výzor a aj to, že naozaj žiari šťastím. Našiel sa však aj neprajník, ktorý poslal Dare poriadne tvrdý komentár k fotke: „Ahoj Darinka, hlavne zas nikoho tou „károu“ nezabi, druhú podmienku by si už ťažko zaplatila“, znel nemiestny komentár pod záberom, ktorým autor narážal na speváčkinu autonehodu z roku 2010, kedy Dara usmrtila dôchodcu a dostala za ňu aj podmienečný trest a finančne musela odškodniť pozostalých.
Fanúšikovia sa tejto pop divy rázne zastali, a doslova sa strhla vojna a žiadali Daru, aby komentár k fotke vymazala a autora rovno zablokovala. A tak sa aj stalo. Dare sa teda čerstvo po rozchode s Rytmusom takto nepríjemne vynorila spomienka na smrteľnú autonehodu, ktorú spôsobila. Rolins sa však snaží byť nad vecou a krátko po incidente zverejnila krásnu spoločnú fotku s jej dcérkou Laurou.

Pozri aj:   Ultra tolerantná Jasmina: Teraz randí s Rytmusom, predtým milovala nácka