Ďalšia smrteľná dopravná nehoda sa udiala v nedeľu 29. apríla, keď sa v rámci výkonu svojej práce presúvali traja colníci z Colného úradu v Nitre. V jednom z áut sa malo nachádzať i dieťa. Čelná zrážka dvoch vozidiel si vyžiadala jeden ľudský život.

K tragickej dopravnej nehode došlo medzi obcami Vráble a Veľký Lapáš. “Polícia prijala včera 29. 04. 2018 asi o 17.30 hod. oznámenie o dopravnej nehode VW Caravelle, ktorého 39-ročný vodič pravdepodobne zozadu narazil do pred ním idúceho vozidla Mercedes Benz Sprinter. Následne prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oprotiidúcim vozidlom Kia Ceed,” informovala hovorkyňa KR PZ v Nitre Renáta Čuháková.

Podľa slov hovorkyne sa v Kii smrteľne zranila 65-ročná spolujazdkyňa sediaca na mieste za vodičom. Pri nehode sa zranili aj ďalší spolujazdci v Kii, 70-ročný muž sediaci vpredu na mieste spolujazdca a 14-ročný chlapec sediaci za ním. Ďalší dvaja spolujazdci sa zranili aj vo VW Caravelle.

 

Presné okolnosti dopravnej nehody, ako aj miera jej zavinenia sú predmetom vyšetrovania nitrianskej polície,” dodala na záver Čuháková z KR PZ v Nitre.

Zdroj : Hitky.sk

Pozri aj:   Remišová vyzýva Danka, aby sa pre kauzu vzdal funkcie