Už to vyzeralo, že kontroverzný Leo Beránek (26), známy vďaka reality šou Hotel Paradise, konečne zmäkol.

V roku 2015 si vzal za ženu pornoherečku Connie Hozak (27), v roku 2016 sa im narodila dcérka Violette. Búrliváka Lea, ktorý si istý čas odsedel v base za napadnutie policajta, rodinný život pohltil. Sociálne siete zásoboval fotkami dvoch lások svojho života, hlavne z maličkej Violette bol úplne unesený. Lenže idylka nevydržala večne.

Ako píše denník Blesk, Beránek to života manželky a dcéry zmizol. Neexistuje už ani ich spoločný profil na Instagrame, kam pridávali rodinné fotky. Leo na sociálnu sieť neprispel fotkou od leta 2017, zábery s Connie vymazal. Z profilu jeho ženy tiež zmizli všetky spoločné fotky a vyzerá to, akoby bola celý čas slobodnou mamičkou.

Smutne pôsobí aj odkaz, ktorý bývalá hviezda filmov pre dospelých zverejnila. ,,Dúfam, že niekde plačeš a modlíš sa. Dúfam, že sa tvoja duša mení a nájdeš svoj vnútorný mier, keď budeš padať na kolená s modlitbou na perách. Niekedy sa za teba celé noci modlím, že raz, jedného dňa, možno zbadáš svetlo. Niekto hovorí, že by si si mal sám zažiť to, čo si spôsobil. Ale ja viem, že v živote dostaneš to, čo si dal,“cituje z jej profilu Blesk.

Pozri aj:   Zverejnili oficiálne fotky z krstu princa Louisa: Pohľad vojvodkyne Kate si všimli všetci