Ryšavá Slovenka správou o radostnom očakávaní mnohých prekvapila. Barbora Švidraňová vyšla s pravdou von v decembri roku 2017 a od tej doby na jej Instagrame pribúdajú stále nové a nové fotky, kde mapuje celý priebeh tohto jedinečného obdobia v živote ženy. Posledným záberom fanúšikom ukázala, akú rapídnu zmenu podstúpi ženské telo, keď nosí pod srdcom dieťatko.

Nový čiernobiely záber budúcej mamičky znázorňuje markantný rozdiel postavy medzi prvým a ôsmym mesiacom tehotenstva. Aj keď je požehnaný stav pre každú „tehuľku“ nádherným obdobím, prináša so sebou určité strasti, ktorým sa nevyhla ani Basie. So svojimi pocitmi sa zverila anglickým popisom k fotke, ktorý v preklade znie takto:  „1. mesiac vs. 8. mesiac. Ženské telo je nádherné a múdre…Mali by sme ho milovať a starať sa o neho oveľa lepšie!!! Úprimne – ženy sú úžasné!!! Buďťe na seba hrdé!…Áno, som obrovská, mám strie a opuchnuté nohy ale MILUJEM TO!!! Každý tvoj dvojitý kopanec dieťaťko!“

Oteckom prvého potomka všetrannej umelkyne je taliansky hudobník Francesco Mendolio. Barborka pre portál najmama.sk prezradila, že ani počas prvých dvoch trimestrov v pracovnom tempe priveľmi nepoľavila a ďalej sa venovala aktivitám, ktoré v jej stave mohla robiť. Do pôrodu však zostáva posledný mesiac a my veríme, že si ho krásna Slovenka užije naplno v zdraví a hlavne pokoji.

Pozri aj:   Darček, ktorý by si chcel otvoriť každý muž:Dara Rolins nafotila vianočnú kampaň,vyzerá božsky!