Amanda Lee z Kanady si vybudovala obrovskú fanúšikovskú základňu vďaka svojej dychberúcej postave a životnému štýlu.

Blondína sa živí ako fitnes trénerka a inštruktorka pilatesu. Na sociálnej sieti Instagram ju sleduje neskutočných 11,8 milióna užívateľov, medzi nimi aj slávna Kim Kardashian. Fanúšikov zásobuje fotkami svojho perfektného tela a z instagramovej popularity si spravila aj biznis. Ako informuje portál Ladbible, za fotky, na ktorých propaguje produkty, inkasuje krásna Amanda tisíce dolárov. Popularitu cez sociálnu sieť si blondína buduje už štyri roky a priemerný počet lajkov pri fotke činí ohromných 600-tisíc.

Amanda si však všimla, že sa snaží priaznivcom stále viac zapáčiť a podľahla ich požiadavkám. Hoci chcela, aby jej stránka bola najmä o fitnese, často ukazuje svoj zadok či prsia, aby vyhovela fanúšikom. ,,Nechala som sa naviesť ich obdivnými komentármi, aby som si udržala nálepku ,sexi´,“ priznáva. ,,Občas sa pýtam, je to skutočne pre mňa? Nechcem byť za každú cenu dokonalá,“ zamyslela sa v rozhovore pre magazín Cosmopolitan.

Byť instagramovou hviezdou nie je také jednoduché. Kým na sieť pridá fotku, vytvorí najprv desiatky záberov, z ktorých vyberá. Ďalší čas trávi upravovaním fotky k dokonalosti, dá na ňu filter, vyretušuje tvár či telo.Jej mama Olivia Cosmopolitanu priznala, že je toho na Amandu príliš.,,Trápi ju úzkosť. Pridávať fotky dennodenne je tlak, zvlášť keď ľudia kriticky súdia jej telo. Niekedy to už nezvláda. To je stránka Amandy, ktorú nikto nevidí,“ povedala pani Olivia.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   Studená sprcha pre Alagič: Mala to byť druhá Adela, v SuperStar sa dočkala nepríjemného prekvapenia!