Minulý mesiac preletela médiami šokujúca správa o smrti DJ-a Aviciiho († 28), vlastným menom Tim Bergling.

Jeho rodina minulý týždeň napísala otvorený list, v ktorom sa píše, že svetoznámy DJ už nevedel ako ďalej a chcel nájsť pokoj, uvádza Daily Mail. Avicii mal podľa nich krehkú umeleckú dušu a bol citlivý chlapík, ktorý nebol stvorený pre mašinériu, v ktorej skončil. Bojoval sám so sebou a myšlienkami o zmysle, živote a šťastí. Na internete sa objavila správa, ktorá tvrdí, že Avicii zomrel v dôsledku nadmernej straty krvi z rany, ktorú si spôsobil sám. Hovorkyňa DJ-a sa v čase písania listu odmietla vyjadriť, či Avicii spáchal samovraždu.

V posledných dňoch sa prevalilo, že Avicii mal vzťah s českou modelkou Terezou Kačerovou a bol nevlastným otcom jej syna. Modelka zverejnila srdcervúci otvorený list na sociálnej sieti, v ktorom odhalila, že pár plánoval mať aj spoločné deti. „Zakaždým, keď rozmýšľam nad niečím, čo sme nespravili, cítim fyzickú bolesť v mojom srdci,“ píše v ňom. Tiež v ňom spomína, že ich vzťah chcela so svetom zdieľať až v momente, keď s ním bude tehotná.

Napriek prudkému nárastu jeho úspechu skladbou Levels v roku 2011, oznámil v roku 2016, že už nebude naživo vystupovať po rokoch zápasenia so zdravotnými problémami, spôsobenými stresom, závislosťou na alkohole a úzkosťou. V dokumente Avicii prehovoril, že alkohol mu pomáha vystupovať každý deň počas hektického turné a pomocou neho zvláda úzkosť a stres. Vo veku 21 rokov mu diagnostikovali zápal pankreasu, čiastočne spôsobený nadmerným pitím.Avicii začal byť znepokojený bohatstvom, ktoré mal, pretože hneď ako začal zarábať peniaze zistil, že ich toľko veľa nepotrebuje.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   Páni, toto len tak nerozdýchate: Najkrajšia slovenská herečka ÚPLNE HOLÁ pred kamerami!