Prelomila mlčanie! Šarmantná moderátorka televízie JOJ Adriana Kmotríková (47) je zaľúbená. Po dlhom čase, keď sa po jej boku neobjavoval žiadny muž, otvorila svoje srdce Jozefovi (36) zo Záhoria.

Zoznámili sa vlani v septembri a zakrátko už tvorili nerozlučný pár. Kmotríková, ktorá si svoje súkromie úzkostlivo stráži, o svojej novej známosti doteraz mlčala. Napokon sa však predsa len rozhodla prehovoriť o novom mužovi v jej živote.

Adriana Kmotríková prešla v posledných dlhých mesiacoch ťažkými skúškami, keď musela zápasiť s viacerými vážnymi zdravotnými problémami. Zvládla ich a po tom, čo sa jej navrátilo zdravie, našla si ju aj láska.

Vysnívaný muž

Novému Času sa podarilo zistiť, že za jej úsmevom sa už nejaký čas skrýva nový priateľ Jozef (36) zo Záhoria. Napriek tomu, že si moderátorka nedá vstupovať do súkromia, pri Jozefovi urobila napokon výnimku a prehovorila o novom vzťahu. vyznala sa zo svojich citov známa jojkárka, ktorej srdce si dlhé roky nevedel získať žiadny muž. Až teraz Jozef, ktorý je otcom dvoch detí.

O jeho rozvode

Ako priznala samotná moderátorka, s Jozefom sa zoznámili priamo v jej dome v lukratívnej časti Bratislavy, kde jej robil stavbárske práce. „Mrzia ma informácie o tom, že stojím za rozpadom jeho manželstva. Pokiaľ viem, jeho pani podala žiadosť o rozvod v apríli minulého roka (dá sa to overiť na súde v Malackách), pričom ja som sa s Jozefom zoznámila až v septembri, teda o niekoľko mesiacov neskôr, už počas rozbehnutého rozvodového procesu,“ uviedla Kmotríková a dodala: „Nie som bezcharakterná žena, ktorá by si svoje šťastie stavala na nešťastí niekoho iného.“

Slová Adriany Kmotríkovej potvrdzuje aj Jozefova exmanželka Daniela (38), ktorá sa s ňou dokonca osobne stretla a o všetkom sa porozprávali. „Pre mňa je dôležité, že s exmanželom dobre komunikujeme, pomáha nám a stará sa o nás. Prajem im, nech im to vyjde,“ zaželala im na záver Daniela.

zdroj : cas.sk

Pozri aj:   Vyhlásili najkrajšiu ženu roka 2018: Stala sa ňou táto speváčka