Adela Vinczeová (37) si pred manželstvom prešla viacerými vzťahmi so známymi aj menej známymi mužmi. Jedným z nich bol aj exminister Róbert Kaliňák, s ktorým moderátorka randila. Toto sú šokujúce detaily z ich spoločného večera.

Niektorí sa na toto obdobie možno dobre pamätajú, no mnohí už zabudli na to, že tesne pred spustením Superstar, kedy sa Adela dala dokopy s mladučkým Tomášom Bezdedom, randila aj s dnes už  odstúpeným exministrom Kaliňákom. Písal sa rok 2005, keď Adelin otec Jozef Banáš zobral svoju dcéru na Ples v opere, kde následne zmizol spievať s Elánom a podľa slov Plusky jej dohodil rande s Kaliňákom.

Za Adelou vtedy prišiel budúci minister Róbert Kaliňák, čo potvrdila aj samotná moderátorka. Dobre sa zabávali a dokonca si aj zatancovali: “Podľa novej politickej kultúry sa patrí, aby opozičný poslanec vytancoval dcéru koaličného poslanca,”zažartoval vtedy Banáš. Kaliňák však neskôr potvrdil, že do, ale aj z opery prišiel bez partnerky. Adela neskôr vyzradila, že to nebol ich posledný spoločný večer: “Párkrát sme boli vonku spolu, áno, to je pravda. A bolo to príjemné, ale potom z toho nič viac nebolo,” uviedla na margo krátkej známosti. Kaliňák sa neskôr oženil s manželkou Zuzanou. Ktovie, ako sa blondínka na svoje mladícke randenie pozerá dnes po udalostiach uplynulého obdobia.

Pozri aj:   Poriadny trapas po finále MS: Chorvátsku prezidentku nechali trpieť!